1991, akvarel na papieri, 41x55,5 cm, značené vľavo dole „Smolák 91“
1998, olej na plátne, 50x50 cm, značené vľavo dole "Smolák 98"
1992, lept, suchá ihla na papieri (11. nátlačok z nákladu 60), 45x30 cm, značené vstrede dole „Stano Černý“
1992, serigrafia na papieri (11. nátlačok z nákladu 60), 45x30 cm, značené vpravo dole „Kolenčík 1992“
1992, lept, mezzotinta na papieri (11. nátlačok z nákladu 60), 45x30 cm, značené vpravo dole „R. Jančovič 92“
1978/79, olej na plátne, 46x38 cm, značené na zadnej strane „Peter Pollag“
1992, serigrafia na papieri (11. nátlačok z nákladu 60), 45x30 cm, značené vpravo dole „Fekete“
1992, serigrafia na papieri (11. nátlačok z nákladu 60), 45x30 cm, značené vpravo dole „I. Csudai 92“
1992, litografia na papieri (11. nátlačok z nákladu 60), 45x30 cm, značené vpravo dole autorskou pečiatkou
2011, kombinovaná technika na kartóne, autorský rám, 50x64,5 cm, značené vľavo hore „Benca 2011“
2009, olej na plátne, 90x65 cm, značené vľavo hore „Benca 2009“
1989, kombinovaná technika na plátne, 80x70 cm, značené vpravo dole „Augustovič 89“
2008, mezzotinta na papieri (8. nátlačok z nákladu 100), 20,5x14,5 cm, značené vpravo dole „P. Augustovič 08“
mezzotinta na papieri (43. nátlačok z nákladu 100), 24,5x17 cm, značené vpravo dole „I. Cvacho"