30. jesenná aukcia (výsledky aukcie)
Sobota, 19.11.2022, 14:00:00
hotel Carlton, Bratislava
olej na hodvábe, 27x23cm, značené vpravo dole monogramom „MTF“
150,00 €
olej na dreve, 26,5x21,5 cm, značené na zadnej strane nečitateľne
180,00 €
180,00 €
olej na maliarskej lepenke, 31x41 cm, značené vľavo dole „Degrés M. S.“
120,00 €
olej na maliarskej lepenke, 42x80 cm, značené vpravo dole nečitateľne
450,00 €
olej na plátne (mierne pretlačený podrám), 35x28 cm, neznačené
120,00 €
1916, akvarel na papieri, 45x63 cm, značené vľavo dole „Georges Busson 1916“
450,00 €
450,00 €
1916, akvarel na papieri, 44x62 cm, značené vpravo dole „Georges Busson 1916“
450,00 €
450,00 €
lept na papieri, 19x14 cm, značené vpravo dole „Léon Salles“, vľavo dole „LS“
40,00 €
40,00 €
farebný linorez na papieri, 10x7,5 cm, značené vpravo dole „Carl Rotky“
150,00 €
1941, olej na plátne, 97x67 cm, značené vpravo dole „P. Maltsev 1941 Rím“
380,00 €