2022, kombinovaná technika na plátne, 70x50 cm, značené vpravo dole „J. Piačková 2022“
1992, olej na plátne, 150x150 cm, značené vpravo dole „Raška 92“
1992, olej na plátne, 145x145 cm, značené vpravo dole nečitateľne
1993, lept, mezzotint na papieri (97. nátlačok z nákladu 100), 21x10 cm, značené vstrede dole „Karol Felix 93“
1992, lept, mezzotinta na papieri, 21x10 cm, značené na zadnej strane „Karol Felix 92“
1991, lept, mezzotinta na papieri (autorský nátlačok), 21x10 cm, značené vpravo dole „Karol Felix“
1992, lept, mezzotinta na papieri (40. nátlačok z nákladu 100), 12,5x8,5 cm, značené vpravo dole „Karol Felix 92“
1987, lept, mezzotinta na papieri (autorský nátlačok), 29x20 cm, značené vpravo dole „Karol Felix“
lept, mezzotinta na papieri (autorský nátlačok), 57,5x38,5 cm, značené vpravo dole „Karol Felix“
2006, olej na maliarskej lepenke, 40x50 cm, značené vpravo dole „Cicka Pavel 2006“
1993, kombinovaná technika na papieri, 88x62 cm, značené vľavo na boku „V. L. 1993“
1995, pastel na papieri, 90x65 cm, značené vstrede dole „V. Loviška 95“
1995, pastel na papieri, 66x90 cm, značené vľavo dole „V. Loviška“
2008, akryl na plátne, 100x100 cm, značené na zadnej strane „Marek Ormandík 2008“
1990, kombinovaná technika na papieri, 68x48 cm, značené vpravo dole „M. O. 1990“
1995, akvarel na papieri, 14x10 cm, značené vpravo dole „Nagy 95“
Na zadnej strane štítok Dielo.
kombinovaná technika na plátne, 40x40 cm, značené vpravo dole „Vilhard“