1957, olej na plátne, 46x55,5 cm, značené vľavo dole „R. Fila 57“
1957, olej na plátne, 50x55 cm, značené vľavo dole „R. Fila 57“, vpravo hore „R. Fila 1957“
olej na plátne, 58x79,5 cm, neznačené
Na zadnej strane diela pozostalostná pečiatka.
1983, serigrafia na papieri (autorský nátlačok XVI.), 30x22 cm, značené na zadnej strane „Miroslav Cipár“
1992, serigrafia na papieri (11. nátlačok z nákladu 60), 45x30 cm, značené vpravo dole „Jankovič 92“
1976, serigrafia na papieri (49. nátlačok z nákladu 50), 45,5x57,5 cm, značené vstrede dole „Jankovič 76“
1974, serigrafia na papieri (22. nátlačok z nákladu 30), 49,5x39,5 cm, značené vpravo dole „Jankovič 74“
1981-1982, tempera, koláž na papieri, 100x70 cm, značené vstrede dole „1982 – Filko, S. Filko – 1981“
1981-1982, olej, koláž na papieri, 200x140 cm, značené vľavo dole „1982 Filko“
1991, fixka na papieri, obojstranná karta, 29,5x20,5 cm, 10,5x15 cm, značené
1974, kombinovaná technika na plátne, 70x92 cm, značené vstrede dole „J. Koller 1974“
Na zadnej strane štítok SFVU Dielo.
1992, text písaný na stroji, ručné opravy na papieri, 29,5x20,5 cm, neznačené
1994, xerox, ručné opravy na papieri, 29,5x20,5 cm, značené v xeroxe „Július Koller 1994“
2003, autorská fotoreprodukcia na papieri, 29,5x20,5 cm, značené vľavo dole „Július Koller“
1969, 1993, xerox na papieri, 24x17 cm, značené vpravo dole „Július Koller 1993“