1999, olej na plátne, 89x49 cm, značené vľavo na boku „V. Komárek 1999“
1963, koláž, asambláž na papieri, 62x45 cm, značené vľavo dole „Jan Kubíček 63“
1982, prepaľovaná koláž, kresba na papieri, 42x30 cm, značené vstrede dole „E. O. 82“
1989, kresba ceruzou, farebnými ceruzami na papieri, 70x55 cm, značené vpravo dole „Jiří Anderle 1989“
2013, olej, tempera, koláž na papieri, 60x45 cm, značené vstrede dole „A. Lamr 13“
1984, akvarel, gvaš na papieri, 34x100 cm, značené vpravo dole „Hartinger 84“
akvarel, gvaš na papieri, 34x100 cm, značené vpravo dole „Hartinger“
gvaš, akvarel na papieri, 36x102 cm, značené vpravo dole „I. Hartinger“
ŠTEFAN BELOHRADSKÝ (1930-2012) – RUDOLF FILA (1932-2015) – JOSEF HAMPL (1932-2019) – DALIBOR CHATRNÝ (1925-2012) – JOZEF JANKOVIČ (1937-2017) – VĚRA JANOUŠKOVÁ (1922-2010) – TAMARA KLIMOVÁ (1922-2004) – JAN KUBÍČEK (1927-2013) – JIŘÍ LINDOVSKÝ (1948) – VLADISLAV MIRVALD (1921-2003) – IVAN OUHEL (1945) – EDUARD OVČÁČEK (1933) – JAROSLAVA SEVEROVÁ (1942) – RUDOLF SIKORA (1946) – MIROSLAV ŠTOLFA (1930-2018) – JIŘÍ VALOCH (1946) – LENKA VILHELMOVÁ (1957) – MAGDALENA VOVSOVÁ (1954) – STANISLAV ZIPPE (1943)
1973/2002, rôzne grafické techniky na papieri, 42,5x30 cm, značené
olej na sololite, 13,5x9 cm, značené vpravo dole „Chrenková“