olej na plátne, 50x39,5 cm, značené vľavo dole „J. Molnár Z.“
olej na plátne, 74x100 cm, značené vľavo dole „Illencz“
olej na maliarskej lepenke, 36x42cm, značené vpravo dole „Ecsedi J.“
olej na preglejke, 18x25 cm, značené vpravo dole poločitateľne „Gyula Németh“
olej na plátne, 60x80 cm, značené vľavo dole „Neogrády László“
olej na plátne, 40x50 cm, značené vpravo dole „N. Cuczor M.“
1929, pastel na papieri, 53x64 cm, značené vpravo dole „Vastagh 929“
1947, olej na maliarskej lepenke, 40x50 cm, značené vpravo dole „Kutassy Imre Ferenc 947“
olej na maliarskej lepenke, 31x24 cm, značené vľavo dole nečitateľne
farebná litografia na papieri, 50x33 cm, značené vpravo dole „K. Svolinský“
1957, akvarel na papieri, 29x20 cm, značené vpravo dole „J. Kosina 57“
1963, tempera na papieri, 58x72 cm, značené vpravo dole „Jindra 63“
Na zadnej strane diela štítok ČFVU.
olej na plátne, 48x38,5 cm, značené vpravo dole „K. Antropius“
pastel na papieri, 29x35 cm, značené vpravo dole „V. Jícha“