Chcem kúpiť

Nákup umeleckých predmetov a starožitností

NÁVŠTEVA GALÉRIE je možná iba po predchádzajúcej dohode.
INFORMÁCIE: 0905 659 148 alebo 02/5263 4664

Zúčastnite sa na aukcii umenia aukčnej spoločnosti Art Invest.

Kvalita aukčného predaja u Art Invest so širokou a pestrou ponukou diel je zaručená dlhou tradíciou našej galerijnej činnosti a trvajúcou dôverou našich klientov z celého sveta. Ceny sú určované jasnou a prehľadnou metódou založenou na ponuke a dopyte.

Art Invest Vás srdečne pozýva k účasti na svojich aukciách. Aktívna účasť na aukcii má veľmi jednoduché pravidlá a aukcie sú otvorené pre každého návštevníka.

Zoznámte sa s ponukou:

Týždeň pred každou aukciou máte možnosť dôkladne sa oboznámiť s jednotlivými draženými predmetmi. Tie sú vystavené v priestoroch galérie Art Invest na Dobrovičovej č.7 v Bratislave (hneď pri Šafárikovom námestí). Každý predmet je očíslovaný a doplnený podrobným popisom v aukčnom katalógu, prípadne posudkom vypracovaným externým slovenským alebo zahraničným znalcom.

Dosiahnutá cena:

Špecifikum nákupu na aukcii spočíva v tom, že si sami určíte cenu akú ste ochotný za daný predmet zaplatiť. Pri Vašich výpočtoch je potrebné vždy počítať s 19% prirážkou k cene dosiahnutej vydražením. Je to poplatok za účasť na aukcii, ktorý nový majiteľ diela zaplatí aukčnej spoločnosti za sprostredkovanie predaja a na úhradu nákladov s tým spojených.

 

 

Zavolajte nám
Zavolajte nám
+421 905 659 148
Napíšte nám
Navštívte nás
map