1999, olej na plátne, 40x68 cm, značené vpravo dole „Odler T. T. 1999“
1954, farebná litografia na papieri (18. nátlačok z nákladu 95), 43,5x57 cm, značené vpravo dole
farebná litografia na papieri (45. nátlačok z nákladu 100), 75,5x56,5 cm, značené vpravo dole „Arman“
1972, serigrafia na papieri, 59x41 cm, značené vpravo dole „Lenk 72“
olej na plátne, 158x106 cm, značené vpravo dole „C. Livia“
olej, kombinovaná technika na plátne, 161x197 cm, neznačené
1979, olej na plátne, 60x80 cm, značené vpravo dole „Bokšay 1979“
1994, olej na plátne, 71x65 cm, značené vpravo dole monogramom „94“
1960, olej na plátne, 120x60 cm, značené vľavo dole na boku „Assian“
uhoľ, pastel, tempera na kartóne, 178x149 cm, značené vpravo na boku ,,Caterina"
olej na plátne, 20x24 cm, značené vľavo hore „Vaskovits Erzsi“
olej na dreve, 21x30 cm, značené vpravo dole „Cserna Károly“