Používaním stránok Artintvest.sk súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zlepšovať naše služby. Súhlasím Čo sú cookies ?

O nás

Aukčná spoločnosť ART INVEST je dlhodobým a stabilným „hráčom“ na slovenskom trhu s umením.

Zaoberá sa predovšetkým vyhľadávaním, overením pravosti, ohodnotením, cenotvorbou aj investičným potenciálom jednotlivých umeleckých diel.  Svojim klientom poskytuje odborné poradenstvo pri výbere a nákupe jednotlivých diel, takisto pri vytváraní umeleckých zbierok alebo dlhodobých investíciách do výtvarného umenia.

Investícia do výtvarného umenia už v dnešnej dobe nie je výlučne zberateľskou záležitosťou. Okrem umelecko-historickej, prípadne estetickej hodnoty sa začína stále viac presadzovať aj po stránke finančnej a investorskej.

Z hľadiska investičného v konkurencii viacerých rôznych komodít patrí investícia do výtvarného umenia medzi jednoznačne najbezpečnejšie. Nepodlieha totiž žiadnym vonkajším vplyvom či už geopolitickým, medzinárodným alebo spoločensko-kultúrnym. Zhodnotenie investície je teda bez reakcií na akýkoľvek výkyv trhu, stabilné aj keď treba počítať s určitým časovým horizontom.

Samozrejme, toto všetko je možné pri dodržaní určitých pravidiel.

Zavolajte nám
Zavolajte nám
+421 905 659 148
Napíšte nám
Navštívte nás
map