Prijímame výtvarné diela do našich aukcií
Prijímame výtvarné diela do našich aukcií, ponúkame ohodnotenie diel zdarma na základe zaslaných fotografií na náš email art@artinvest.sk
Prijímame výtvarné diela do našich aukcií
Zakúpte si v našej galérii diela slovenských, českých a iných maliarov.
213 obrazov v galérijnom predaji
Celá ponuka
Katedrála
900,00 €
Interested in

Aukčná spoločnosť ART INVEST je jedným z partnerov výstavy.

Jarná sálová aukcia Art Invest, ktorá sa po dvoch rokoch pandémie konečne uskutočnila za prítomnosti živého publika sa niesla najmä v duchu českého symbolizmu a súčasného umenia.

V pripravovanej jarnej aukcii Art Invest budú mať naši klienti opäť možnosť dražiť rozsiahlu kolekciu diel z majetku spoločnosti Allianz – Slovenská poisťovňa.

 

V 28. aukcii umenia Art Invest sa v minulom roku vydražil Autoportrét košického maliara Alexandra Eckerdta (1932-1992) za 19-tisíc eur, vďaka čomu sa na aukčnom trhu zapísal ako autorov doposiaľ najdrahšie predaný obraz. Nárast počiatočnej vyvolávacej ceny 12-tisíc eur o viac ako 58% je jasným dôkazom postupne stúpajúceho záujmu o súčasné umenie.

V priestoroch galérie Art Invest Vám od pondelka 28. februára predstavíme dielo židovského maliara slovenského pôvodu -  Armína Sterna, ktorého pozoruhodná tvorba po rokoch života v exile ostala z veľkej časti opomenutá. Vystavenú olejomaľbu, znázorňujúcu rušný Prístav v Audierne autor vyhotovil v roku 1927, počas jednej zo svojich návštev Bretónska. Odlišný pohľad na mestečko Audierne ponúka i dielo zo zbierky Slovenskej národnej galérie, ktorý je rovnako ako predkladaný obraz, jedným z malého množstva známych diel Armína Sterna nachádzajúcich sa na Slovensku.

Zavolajte nám
Zavolajte nám
+421 905 659 148
Napíšte nám
Navštívte nás
map