olej na dreve, 19x28 cm, značené vľavo dole „L. Rotter“
olej na plátne, 54x43 cm, značené vpravo dole „L. Rotter“
olej na plátne, 55x40 cm, značené vpravo dole „Z. Uhlíř“
1964, kombinovaná technika na papieri, 36x82 cm, značené vpravo dole „J. Otčenášek 64“
Na zadnej strane štítok ČFVU.
1954, kombinovaná technika na papieri, 44x60 cm, značené vľavo dole „Cyril Chramosta 1954“
olej na plátne, 30x70 cm, značené vpravo dole „Lukášek“
olej na plátne (poškodené plátno), 44x68 cm, značené vľavo dole „B. Berghauer“
1982, olej na plátne, 37x73 cm, značené vpravo dole „Ada Novák 82“
Na zadnej strane diela štítok Dílo.
1959, olej, tempera na kartóne, 69x100 cm, značené vpravo dole „J. Krejčiřík 1959“
1990, akryl na sololite, 50x70 cm, značené vpravo dole „Q. Fojtík“
smalt na pechu, 10x10 cm, značené na zadnej strane „V. Veselý“
1996, smalt na pechu, priemer 21 cm, značené vpravo dole „V. Veselý 96“
2016, farebná serigrafia na papieri, 26,5x21 cm, značené vpravo dole „Plechatý Václav 2016“