1987, lept, mezzotinta na papieri, 4,7x3,2 cm, značené vstrede dole „A. Brunovský“
2008, serigrafia na papieri (20. nátlačok z nákladu 30), 106x75 cm, značené vstrede dole „Jankovič 08“
1975, farebná litografia na papieri (autorský nátlačok 3/4), 30x21,2 cm, značené vpravo dole „V. Gažovič 1975“
1977, farebná litografia na papieri (autorský nátlačok 6/6), 31,8x23,5 cm, značené vpravo dole „V. Gažovič 1977“
1992, serigrafia na papieri (11. nátlačok z nákladu 60), 45x30 cm, značené vstrede dole „Miroslav Cipár 1992“
1992, serigrafia na papieri (11. nátlačok z nákladu 60), 45x30 cm, značené vpravo dole „A. Klimo 92“
1971, farebná litografia na papieri (7. nátlačok z nákladu 26), 57x42 cm, značené vpravo dole „F. Gross 71“
farebná litografia na papieri (80. nátlačok z nákladu 100), 29,5x21 cm, značené vpravo dole „Chlupáč M.“
kombinácia grafických techník (skúšobná tlač – variant A), 28,5x28,5 cm, značené vpravo dole „Adriena Šimotová“
1997, serigrafia na papieri (76. nátlačok z nákladu 130), 45x45 cm, značené vpravo dole „Adriena Šimotová 97“
2005, litografia na papieri (74. nátlačok z nákladu 130), 60x60 cm, značené vpravo dole „Kolíbal 2005“
2001, serigrafia na papieri, 29,5x42 cm, značené vstrede dole „Dalibor 2001“
1979/85, serigrafia na papieri (16. nátlačok z nákladu 40), 81x58 cm, značené vpravo dole „Rudolf Sikora, 1979/85“
olej na preglejke, 33x46 cm, značené vľavo dole „M. Laluha“
okolo 2000, olej na kartóne, 15,5x24 cm, značené vľavo dole „M. Laluha“
1977, olej na lepenke, 20x23 cm, značené vpravo dole „M. L. 77“
pastel na papieri, 40x28 cm, značené vstrede dole „M. Laluha“