1934, olej na maliarskej lepenke, 66x50cm, značené vpravo dole „Rudnay“, vľavo dole „1934“
olej na plátne, 40x50 cm, značené vľavo dole „T. Mousson“
1935, kresba tušom akvarelom na papieri, 29x41 cm, značené vpravo dole "J. Hála 1935"
olej na lepenke, 23x31 cm, značené vpravo dole ,,P. J. K."
olej na plátne, 17x22 cm, značené vpravo dole „P. Kubínčan“
1933, olej na dreve, 37x28 cm, značené vľavo dole „K. Ondreička 1933“
olej na plátne, 27x23 cm, značené vpravo dole „J. Kollár“
1965, tempera na papieri, 44x30 cm, značené vpravo dole „J. Kollár, Lipt. Jan. 26.9.65“
olej na kartóne, 30x40 cm, značené vpravo dole „J. Kollár“
Na zadnej strane diela autorký prípis ,,K meninám venuje J. Kollár 11.9.1964".
1964, olej na sololite, 45x57 cm, značené vľavo dole „J. Kollár 64“
1972, olej na sololite, 50x60 cm, značené vpravo dole „J. Kollár 72“
olej na plátne (popraskaná farba), 74x48 cm, značené vpravo dole „J. Kollár“
1973, olej na sololite, 40x50 cm, značené vpravo dole „J. Kollár“
Na zadnej strane diela autorský prípis.
1957, akvarel, gvaš na papieri, 21x27 cm, značené vpravo dole „J. K. 29.IX.57“
1925, olej na plátne, 33,5x38,5 cm, značené vpravo dole "Mousson 1925 IV."
Dielo pochádza z rodiny maliara.