1960, kresba akvarelom na papieri, 22,5x33 cm, značené vpravo dole „Filo 60“
1960, kresba akvarelom na papieri, 35x25 cm, značené vpravo dole „Filo 60“
1988, kombinovaná technika na kartóne, 46x33 cm, značené na zadnej strane „F. Herman“
1968, kombinácia grafických techník na papieri, 36x23 cm, značené vpravo dole „Ľudo Lehen“
1966, kombinácia grafických techník na papieri, 36x23 cm, značené vpravo dole „Ľudo Lehen“
1967, farebný drevorez na papieri (autorský nátlačok), 33x21 cm, značené vpravo dole „Lehen Ľudo“
1967, akvarel na papieri, 38x27 cm, značené vľavo dole „Lehen 67“
1965, pastel na papieri, 33x49 cm, značené vpravo dole „Lehen 65“
1967, kresba tušom, akvarelom na papieri, 55,5x36,5 cm, značené vpravo dole „Ľ. Lehen 67“
1966, pastel na papieri, 45x71 cm, značené vpravo hore „Ľ. Lehen 66“
1982, olej na plátne, 70x80 cm, značené vpravo dole „J. Považan 1982“
1966, olej na plátne, 68x88 cm, značené vpravo dole „Bubán 66“
1959, olej na plátne, 70x50 cm, značené vpravo dole „Škatulár 59“
1966, olej na sololite, 43x63 cm, značené vpravo dole „K. Gandlová“
1987, pastel na papieri, 53x34 cm, značené vpravo dole „Š. Belohradský 1987“
1964, olej na plátne, 95x40 cm, značené na blindráme „Eckerdt, 1964“
1992, premaľba na papieri, 18x17,5 cm, značené vpravo dole „R. Fila 1992“
1975, kombinovaná technika na skle, 12x40 cm, značené vpravo dole „R. Fila 75“