Aukčný predaj diel


Zabezpečujeme aukčný predaj umeleckých predmetov
 
Zveriť umelecký predmet k predaju je otázkou dôvery. Kvalita zaručená našou dlhodobou tradíciou a bohaté profesionálne kontakty zaistia, že sa Vami ponúkané diela dostanú k širokému okruhu domácich i zahraničných klientov, a tým sa zaistí najvyššia možná pravdepodobnosť ich dobrého predaja.

Sme Vám k dispozícii pre osobnú nezáväznú a bezplatnú konzultáciu. V prípade, že ponúkate k predaju väčší súbor predmetov, môžeme Vás po predchádzajúcej dohode navštíviť i osobne na mieste, ktoré si určíte. K predbežnému odhadu stačí iba kvalitná fotografia ponúkaných predmetov zaslaná na našu adresu poštou, alebo prostredníctvom internetu.

Podmienky predaja pre majiteľov umeleckých diel.

Ku každej aukcii vydávame farebný aukčný katalóg v ktorom sú vyobrazené všetky diela. Publikovanie Vašich diel v našom aukčnom katalógu je úplne zdarma.

Provízia Art Invest z konečnej ceny vydraženého diela je 19% vrátane DPH. Táto čiastka je konečná.

Predaj Vašich obrazov v našich aukciách je bez akýchkoľvek poplatkov.
NÁVŠTEVA GALÉRIE je možná iba po predchádzajúcej dohode.
INFORMÁCIE: 0905 659 148 alebo 02/5263 4664

Aktuálna ponuka dražených diel je vždy zverejnená na našej webovej stránke formov on-line katalógu. Okrem toho je ku každej aukcii vydávaný i tlačený katalóg, ktorý je možno si zakúpiť v sídle Art Invest na Dobrovičovej č.7 v Bratislave, alebo je možné si ho objednať na dobierku.

 

Zavolajte nám
Zavolajte nám
+421 905 659 148
Napíšte nám
Navštívte nás
map