1989, olej na preglejke, 35x38 cm, značené vpravo dole „Lakomá 89“
1985, olej na preglejke, 20x21 cm, značené vľavo dole „Lakomá 85“
1967, olej na plátne, 80x50 cm, značené vpravo dole „Melkovičová 67“
pastel na papieri, 47x33 cm, značené vpravo dole „Čechovský“
1983, olej na plátne, 67x52 cm, značené vľavo dole „H. Čepiššák“
2010, lept na papieri (autorský nátlačok), 17x12,5 cm, značené vpravo dole „Karel Demel 2010“
1988, kresba tušom, akvarelom, gvašom na papieri, 33x47 cm, značené vpravo dole „S. Mydlo 1988“
1992, serigrafia na papieri (11. nátlačok z nákladu 60), 45x30 cm, značené vpravo dole „Roller“
2006, olej na plátne, 62x46 cm, značené vľavo dole „JP“
Na zadnej strane autorský štítok.
2016, olej na lepenke, 14,5x21,5 cm, značené vľavo dole „JP“
1992, drevoryt na papieri (11. nátlačok z nákladu 60), 45x30 cm, značené vpravo dole „Igor Rumanský 1992“
1988, drevoryt na papieri (155. nátlačok z nákladu 200), 13x8 cm, značené vstrede dole „Igor Rumanský 88“
1976, drevorez na papieri, 40x30 cm, značené vpravo dole „Igor Rumanský 1976“
1995, drevorez na papieri (2. nátlačok z nákladu 50), 49,5x31 cm, značené vpravo dole „Igor Rumanský 1995“
1992, serigrafia na papieri (11. nátlačok z nákladu 60), 45x30 cm, značené vľavo dole „Rudolf Sikora“
1969, serigrafia na papieri (41. nátlačok z nákladu 70), 45x49 cm, značené vpravo dole „Rudolf Sikora 1969“
1992, lept na papieri (11. nátlačok z nákladu 60), 45x30 cm, značené vpravo dole „Kamila Štanclová 1992“