1992, lept, mezzotinta na papieri (11. nátlačok z nákladu 60). 45x30 cm, značené vpravo dole „R. Brun“
1999, pastel na kartóne, 89x65 cm, značené vpravo dole „St. Harangozó 1999“
1992, lept na papieri (11. nátlačok z nákladu 60), 45x30 cm, značené vpravo dole „Dušan Kállay“
2016, lept na papieri (85. nátlačok z nákladu 100), 13x8 cm, značené vpravo dole „Dušan Kállay 2016“
1953, olej na dreve, 67x47 cm, značené vľavo dole „Krupec 1953“
1956, olej na maliarskej lepenke, 50x35 cm, značené na zadnej strane „Michal Tillner“
1992, serigrafia, litografia na papieri (11. nátlačok z nákladu 60), 45x30 cm, značené vstrede „Fischer 92“
1992, olej na plátne, 52x40 cm, značené vpravo na boku „D. Polakovič 92“
1987, lept na papieri (autorský nátlačok), 19,5x14,5 cm, značené vpravo dole „D. Polakovič 1987“
1992, litografia na papieri (11. nátlačok z nákladu 65), 45x30 cm, značené vpravo dole „J. Hoffstädter 92“
1988, farebný lept na papieri (autorský nátlačok), 49x64 cm, značené vpravo dole „P. Kľúčik 1988“
1984, lept na papieri (autorský nátlačok), 48,5x64 cm, značené vpravo dole „P. Kľúčik 1984“
2021, olej na plátne, 100x100 cm, značené na boku „František Kudláč“
2017, olej na plátne, 100x100 cm, značené na boku „František Kudláč“
2020, olej na plátne, 100x100 cm, značené na boku „František Kudláč“
2022, olej na plátne, 43x19 cm, značené vpravo dole „Kadera 2022“
2022, olej na plátne, 115x50 cm, značené vpravo dole „Kadera 2022“
2022, olej na plátne, 106x39 cm, značené vpravo dole „Kadera 2022“
2022, olej na plátne, 22,5x16 cm, značené vpravo dole „Kadera 2022“