olej na lepenke, 27x36 cm, značené vľavo dole „František Říha“
Na zadnej strane diela štítok ČFVU.
olej na maliarskej lepenke, 35x50 cm, značené vstrede dole „Valter“
akvarel na papieri, 30x20 cm, značené vpravo dole „F. Jiroudek“
1988, akvarel, uhoľ na papieri, 37x30 cm, značené vpravo dole „ Jiroudek 88“
1976, olej na plátne, 65x80 cm, značené vstrede dole „Jiroudek“
1971, kombinovaná technika na papieri, 62x40 cm, značené vpravo dole „K. Souček 71“
kresba perom tušom na papieri, 39x30 cm, značené vpravo dole na boku „F. Haltenberger“
1946, drevoryt na papieri, 39,5x20,5 cm, značené vpravo dole „Štefan Cpin 1946“
1954, kresba akvarelom na papieri, 36x27 cm, značené vľavo dole „Cpin 1954“
1947, kresba akvarelom na papieri, 22x30 cm, značené vpravo dole „C 47“
1959, olej na plátne, 74x52 cm, značené vľavo dole „J. Č. 1959“
tempera na papieri, 44x60 cm, značené vpravo dole „Grandová“
olej na maliarskej lepenke, 64x43 cm, značené vľavo dole „Elbl“
1969, olej na maliarskej lepenke, 80x140 cm, značené vpravo dole „K. Jurčo“
olej na plátne, 50x64cm, značené vpravo dole „E. Antalová“