1973, olej na sololite, 28x58 cm, značené vpravo dole „Balogh 73“
olej na sololite, 35x56 cm, značené vpravo dole monogramom
1970, olej na skle (popraskaná farba), 45x54 cm, značené vpravo dole „J. Fedora 70“
1973, farebný linorez na papieri (autorský nátlačok), 35,5x25 cm, značené vpravo dole „J. Fedora 73“
1992, serigrafia na papieri (11. nátlačok z nákladu 60), 45x30 cm, značené vpravo dole „Joz. Kostka 92“
kresba uhľom, pastelom, akvarelom na papieri, 26,5x35 cm, značené vľavo dole „A. Frolka“
lept, suchá ihla na papieri, 23x15 cm, značené vpravo dole „Jož. Úprka“
lept na papieri, 29x19,5 cm, značené vpravo dole „T. F. Šimon“, vpravo dole v doske monogramom
1948, ceruza, monotypia kolorovaná akvarelom na papieri, 33x43 cm, značené vpravo dole „J. Grus“
1931, kresba perom tušom, akvarelom na papieri, 48x34 cm, značené vľavo dole „Kpk. 31“
čiernobiela fotografia (pôvodná adjustácia), 18x12 cm, značené vpravo dole „Sudek“
čiernobiela fotografia (pôvodná adjustácia), 28,5x22 cm, značené na zadnej strane „J. Sudek“
gvaš, tempera na papieri, 42x30 cm, značené vľavo dole „E. Bačík“
kresba uhľom, temperou na kartóne, 54x39 cm, značené vľavo hore „E. Bačík“
pastel na papieri, 58x69 cm, značené vpravo dole „Štrompach“
1978, olej na kartóne, 22x62 cm, značené vpravo dole „Paulovič“
1957, olej na plátne, 112x83 cm, značené vľavo dole „Ilavský 57“
1960, kresba akvarelom na papieri, 22,5x33 cm, značené vpravo dole „Filo 60“