1996, farebný xerox na papieri, fixka na papieri, 30x21 cm, značené vľavo dole „Július Koller 1996“
1979, fixka na papieri, 11x16,5 cm, značené strede hore „Július Koller 1979“
1980, xerox na papieri, fixka na papieri, 29x13 cm, značené vstrede dole „Július Koller 1980“
1966, zelená pečiatka na papieri, 11,5x15,5 cm, značené vstrede dole „Július Koller 1966“
1966, zelená pečiatka na papieri, 11x16 cm, značené vstrede hore „Július Koller“
1979, fixka na papieri, 11x15,5 cm, značené vstrede hore „Július Koller 1979“
1974, olej na plátne, 68x81,5 cm, značené vľavo dole „J. Koller 1974“
1992, farebná serigrafia na papieri (3. nátlačok z nákladu 12), 31x21 cm, značené vstrede dole „Jankovič 92“
1973, litografia na papieri (1. nátlačok z nákladu 15), 37x27 cm, značené vpravo dole „N. Rappensbergerová 73“
1973, litografia na papieri (1. nátlačok z nákladu 30), 37x26 cm, značené vpravo dole „N. Rappensbergerová 73“
1992, litografia na papieri (52. nátlačok z nákladu 69), 35x25 cm, značené vpravo dole „N. Rappensbergerová 1992"
1993, litografia na papieri (65. nátlačok z nákladu 86), 38x27 cm, značené vpravo dole „N. Rappensbergerová 1993"
1983, farebná litografia na papieri (28. nátlačok z nákladu 30), 63x49 cm, značené vstrede dole „Vl. Gažovič 1983“
1987, farebná litografia na papieri (28. nátlačok z nákladu 46), 61x36 cm, značené vstrede dole „Vl. Gažovič 1987“
olej na lepenke, 100x82 cm, značené vľavo na boku „Baron“
1993, artprotis, 131x92 cm, značené na zadnej strane „B. Augustínová"
1961, olej na plátne, 97x74 cm, značené vpravo dole „Štrbíková M“