1997, olej na lepenke, 34x40 cm, značené vpravo dole „L. M. 97“
1967, olej na sololite, 34x48 cm, značené vpravo dole „Prívozník 67“
drevo, polychrómia, výška 49 cm, značené na zadnej strane „Vilo M.“
1987, olej na sololite, 54x45 cm, značené vpravo dole „Ján Berger 87“
1991, olej na plátne, 45,5x35 cm, značené vpravo dole „J. Berger“
1993, asambláž na papieri, 40x30 cm, značené na zadnej strane „Otis Laubert 92“
1974, farebná serigrafia na papieri (18. nátlačok z nákladu 30), 52x80 cm, značené vpravo dole „Rudolf Sikora 1978“
1982/92, fotografia na papieri, 40x30 cm, značené na zadnej strane „Rudolf Sikora 1982/92“
1985, farebná serigrafia na papieri (2 ks), 100x69,5 cm, značené na zadnej strane „Rudolf Sikora 1985“
80. roky 20. storočia, kombinovaná technika na lepenke, 54x63 cm, značené vpravo dole „S. Balko“
1974, olej na plátne, 90x169 cm, značené vpravo dole „Chovanec 74“
1996, lept, suchá ihla na papieri (autorský nátlačok 2. z 8), 59x51,5 cm, značené vpravo dole „K. Ondreička 96“
1987, lept, suchá ihla na papieri (autorský nátlačok), 24x18 cm, značené vpravo dole „K. Ondreička 87“
1992, kresba ceruzou na papieri, 40x30 cm, značené na zadnej strane „Mudroch“
1992, farebná serigrafia na papieri, 40x30 cm, značené na zadnej strane „M. Bočkay“
1989, olej, kombinovaná technika na plátne, 33x37 cm, značené vpravo dole „E. K. 89“
1992, olej na plátne, 35x47 cm, značené vpravo hore „H. Čepiššák"