1996, lept na papieri (autorský nátlačok), 34x48,5 cm, značené vpravo dole „P. Kľúčik 1996“
1988, farebný lept na papieri (autorský nátlačok), 49x64 cm, značené vpravo dole „P. Kľúčik 1988“
1987, farebný lept na papieri (autorský nátlačok), 49x64,5 cm, značené vpravo dole „P. Kľúčik 1987“
1989, farebný lept na papieri (autorský nátlačok), 48,5x64 cm, značené vpravo dole „P. Kľúčik 1989“
1982, kombinovaná technika na plátne, 56x56 cm, značené vpravo dole „Galvánek 82“
1993, olej na plátne, 69x89 cm, značené vpravo dole „Smolák 93"
1988, olej na plátne, 69x109 cm, značené vpravo dole „Smolák 88"
2003, ceruza, tuš, beloba, akvarel na papieri, 30x21 cm, značené vpravo dole „F. Kudláč 03“
1991, kolorovaná serigrafia na papieri (97. nátlačok z nákladu 200), 41x32 cm, značené vpravo dole „F. Kudláč 91“
kolorovaná serigrafia na papieri (2. nátlačok z nákladu 50), 35x27 cm, značené vpravo dole „F. Kudláč“
1991, kombinovaná technika na papieri, 28,5x20 cm, značené vpravo dole „Šabo 91“
1990, suchá ihla na papieri (37. nátlačok z nákladu 50), 12,7x9,2 cm, značené vpravo dole „Oravec Juraj 90“
2007, olej na plátne, 55x50 cm, značené vpravo dole „Jar. V. 07“
1998, olej na plátne, 90x85 cm, značené vpravo dole „Jar. V. 98“
2009, akryl na plátne, 30x30 cm, značené vpravo dole „Jar. V. 09“
2004, olej na plátne, 26x26 cm, značené vpravo dole „Jar. V. 04“