1976, akvarel na papieri, 40x58 cm, značené vľavo dole „Čemický 976“
akvarel na papieri, 43x60 cm, značené vľavo dole „Lad. Čemický“
1948, akvarel na papieri, 44x60 cm, značené vpravo dole „Lad. Čemický“
1948, olej na plátne, 30x40 cm, značené vpravo dole „Čemický“
Dielo pochádza priamo z ateliéru umelca.
okolo 1930-35, akvarel na papieri, 31x21 cm, značené vpravo dole „Kudláč“
1964, olej, tempera na sololite, 41x63 cm, značené vpravo dole „Kudláč“
1974, olej na plátne, 50x75 cm, značené vľavo dole „Kudláč“
1979, olej na sololite, 33x47 cm, značené vpravo dole „Kudláč“
1944, olej na dreve, 33x48 cm, značené vpravo dole „Kudláč“
1935, olej na dreve, 59x72 cm, značené vľavo dole „Krutek 35“
1953, tempera na papieri, 37x46 cm, značené vpravo dole „J. Fedora“
farebný drevorez na papieri, 20x18 cm, značené vpravo dole „J. Votruba“
drevorez na papieri, 20x17 cm, značené vpravo dole „Jar. Votruba“
olej na maliarskej lepenke, 33x47 cm, značené vľavo dole „Medvecká“