2011, olej na plátne, 30x30 cm, značené vpravo dole „Jar. V. 11“
2015, akryl, asambláž na plátne, 20x30 cm, značené vpravo dole „Jar. V. 15“
2012, akryl na plátne, 40x40 cm, značené vpravo dole „Jar. V. 12“
1994, olej na plátne, 89x84 cm, značené vpravo dole „Dubay Orest ml. 94"
1985, lept, suchá ihla na papieri (88. nátlačok z nákladu 100), 16x9,5 cm, značené vpravo dole „Ivan Pavle 85“
1979, kombinovaná technika na preglejke, 49x69 cm, značené vpravo dole „Čičvák 79“
olej na lepenke, 66x46 cm, značené vpravo dole „Čičvák"
olej na lepenke, 68,5x48,5 cm, značené vpravo dole „Čičvák"
2003, olej na sololite, 20x24cm, značené vpravo dole „V. Plachý“
Na zadnej strane diela autorský štítok a štítok DieloArt.
1991, artprotis, 142x102 cm, značené na zadnej strane diela „Daniel Bidelnica"
1996, olej na preglejke, 32x40 cm, značené vpravo dole „Pollág 1996“
1996, olej na preglejke, 42x59 cm, značené vpravo dole „Pollág 1996“
kombinovaná technika na plátne, 60,5x80 cm, neznačené
Autenticita diela potvrdená samotným autorom.
1987, akvarel, tuš na papieri, 33x45 cm, značené vpravo dole „L...aco Teren 87“
1988, ceruza, tuš na papieri, 21x29,5 cm, značené vstrede dole autorskou pečiatkou
1989, ceruza, tuš na papieri, 21x29,5 cm, značené vpravo dole autorskou pečiatkou
2021, olej na plátne, 60x80 cm, značené vpravo dole „J. Piačková 2021“