2008, olej na plátne, 80x100 cm, značené vpravo dole „Róna 08“
Proveniencia: zbierka Jiří Olič, autor knihy Róna.
olej na lepenke, 15,5x23 cm, značené vpravo dole „F. Gross“
2009-10, olej na plátne, 65,5x75,5 cm, značené na zadnej strane „Jakub Špaňhel“
1959, olej na plátne, 92x74 cm, značené vpravo dole „Voneš 59“
1996, koláž na papieri, 20x26 cm, značené vpravo dole „J. K. 96“
1967, kombinovaná technika na papieri, 60x44 cm, značené vstrede dole „Istler 67“
Proveniencia: významná zbierka na Slovensku.
1940, akvarel na papieri, 20x13,5 cm, značené vpravo dole „G. 40“
drevoryt na papieri (153. nátlačok z nákladu 200), 9x7 cm, značené vpravo dole „Gertruda GG“
2001, farebná serigrafia na papieri, 71x97,5 cm, značené vpravo dole „Dalibor“
1985, kombinovaná technika na papieri, 88,5x62 cm, značené vpravo dole „D. Chatrný 85“
1984, kombinovaná technika na papieri, 88x62 cm, značené vpravo dole „D. Chatrný 84“
1992, tuš na papieri, 30x40 cm, značené vpravo dole „Dalibor Chatrný“
2020, akvarel, ceruza na papieri, 43,5x30,5 cm, značené vstrede dole „Kolíbal 2020“
Proveniencia: dielo pochádza priamo z ateliéru autora.
1958, kombinovaná technika, koláž na ručnom papieri, 41,5x29 cm, značené vľavo dole monogramom
1958, kombinovaná technika na ručnom papieri, 42x29,5 cm, značené vľavo dole monogramom
1992, pastel, uhoľ, frotáž na papieri, 41x30,5 cm, značené vstrede dole „Adriena Šimotová 92“
Proveniencia: významná slovenská zbierka českého umenia.