olej na plátne, 80x132 cm, značené vpravo dole „K. Sashégyi V.“
olej na plátne, 47x63 cm, značené vpravo dole „Neogrády László“
litografia na papieri, 20x11,5 cm, značené vpravo dole „M. Švabinský“
olej na plátne, 70x80 cm, značené vpravo dole „Jos. J. Loukota“
akvarel na papieri, 25x38 cm, značené vpravo dole „G. Brauner“
1944, akvarel na papieri, 44x34 cm, značené vpravo dole „K. Zapletal 44“
1931, 4ks drevorytov z pôvodných 6, 42,5x33 cm, značené v tlači
lept na papieri, 17,5x13 cm, značené vpravo dole „F. Kobliha“
lept, suchá ihla, akvatinta na papieri, 12,5x17,5 cm, značené vpravo dole „Emil Filla“
lept, suchá ihla na papieri (autorský nátlačok), 22,5x17 cm, značené vpravo dole „Konůpek“
kombinovaná technika na papieri, 46x55 cm, značené vľavo dole „Nesázal"
1951, farebný drevorez na papieri, 20,5x14 cm, značené vpravo dole „J. Váchal 51“
farebný drevorez na papieri, 13x10 cm, značené vľavo dole v doske „J. V.“
1937, farebný drevorez na papieri, 17,5x12 cm, značené vľavo hore v doske „J. V. 37“