olej na maliarskej lepenke, 20x50 cm, značené pravo dole „M. Medvecká“
olej na maliarskej lepenke, 22x13 cm, značené vpravo dole „V. Mousson“
1978, olej na sololite, 39x60 cm, značené vpravo dole „Seliga"
1979, olej na lepenke, 89x59 cm, značené vľavo dole „Seliga"
1978, kombinovaná technika na papieri, 43x64 cm, značené vpravo dole „Hollý 78“
1965, drevorez na papieri, 7,5x17 cm, značené vpravo dole „E. Zmeták 65“
1960, farebný drevorez na papieri (89. nátlačok z nákladu 100), 33x43 cm, značené vpravo dole „Ernest Zmeták 1960"
1961, olej na lepenke, 53x42 cm, značené vpravo hore „Zmeták“
1960, olej na plátne, 35x68 cm, značené vpravo dole „Zmeták 1960“
litografia na papieri (55. nátlačok z nákladu 200), 16,5x13,5 cm, značené vpravo dole „E. Ambrušová“
litografia na papieri (67. nátlačok z nákladu 200), 16,5x15 cm, značené vpravo dole „E. Ambrušová“
1988, tempera, akvarel na papieri, 29,5x23cm, značené vpravo dole „A. K. 88“
1948, drevorez na papieri (1. nátlačok z nákladu 10), 23,5x11 cm, značené vpravo dole „Čihánková 48“
koláž na papieri, 31,7x24 cm, značené vpravo dole „Albert Marenčin“
1969, olej na sololite, 31x70 cm, značené vpravo dole „Paulovič"
olej na maliarskej lepenke, 24x35 cm, značené vpravo dole „Michalides“
kresba tušom na papieri, 29x21 cm, značené vľavo dole „Špitz“
kresba tušom na papieri, 28,5x21 cm, značené vpravo dole „Špitz“