2021, olej na pogumovanom plátne, 60x80 cm, značené vpravo dole „Igor Piačka 21“
1985, olej na plátne, 96x76 cm, značené vpravo dole „S. Bubán 85“
kombinovaná technika na papieri, 33x25 cm, značené vpravo dole „Marek“, vstrede dole „M. O.“
2001, kombinovaná technika na kartóne, 69x49 cm, značené vľavo dole „Vilhard“
2020, olej na plátne, 130x120 cm, značené vľavo dole „Srna 20”
2008, lept na papieri (autorský nátlačok 21/100), 31x21 cm, značené vpravo dole „Jakub Kľúčik 2008“
pastel na papieri, 15x48 cm, značené vpravo dole nečitateľne
1986, akvarel na papieri, 20x31 cm, značené vpravo dole
1929, olej na plátne, 60x46 cm, značené vľavo hore „J. Mulder 1929“
litografia na papieri (54. nátlačok k nákladu 200), 62,5x90 cm, značené vľavo dole „Hartung“
Proveniencia: významná zbierka na Slovensku.
farebná litografia na papieri, 38x83,5 cm, neznačené
1966, olej na plátne, 90x120 cm, značené vľavo hore „Lydia Wils 66“