1924, litografia na papieri, 23,5x19 cm, značené vpravo dole „M. Galanda 24“
litografia na papieri, 23,5x15 cm, značené vpravo dole v tlači „Galanda“
litografia na papieri, 14x10 cm, značené vpravo dole „Galanda“
drevorez na papieri, 21x13 cm, značené vpravo dole „K. Sokol“
1946, kresba ceruzou na papieri, 21x14,5 cm, značené vľavo dole „Mudroch 46“
1961, drevoryt na papieri (autorský nátlačok), 42x30 cm, značené vpravo dole „V. Hložník 61“
1941, akvarel, tuš na papieri, 33x43 cm, značené vstrede dole „V. Hložník 41“
tempera na papieri, 36x52 cm, značené vľavo hore „Hložník“
akvarel na papieri, 32x39,5 cm, značené vpravo dole „Reichentál“
1941, akvarel na papieri, 42x28 cm, značené vpravo dole „Csengely Mihály“
olej na maliarskej lepenke, 70x50 cm, značené vľavo dole „Lea“
1944, olej na maliarskej lepenke, 46x34,5 cm, značené vľavo dole „Csemický 944“