monotypia na papieri, 21,5x10 cm, neznačené
Dielo je publikované v knihe: Olič, J.: Vy neznáte Mirka Tichého, nakladatelství Host, 2016.
rok 1969, olej na sololite, 33x49 cm, značené vstrede dole „V. Komárek“
1983, gvaš, akvarel na papieri, 34x100 cm, značené vpravo dole „I. Hartinger 83"
gvaš akvarel na papieri, 34x100 cm, značené vpravo dole „I. Hartinger"
1992, olej na plátne, 40x29,5 cm, značené vstrede dole „Mirek“
1992, kresba tušom, ceruzou na papieri, 40x30 cm, značené vpravo dole „P. Rudolf 1992“
1990, čierno-biela fotografia, 28,5x39 cm, značené na zadnej strane
farebná litografia na papieri (17. nátlačok z nákladu 20), 43x63,5 cm, značené vpravo dole „Knap“
kresba ceruzou, akvarelom na papieri, 39x30 cm, značené vpravo dole ,,Jan Knap"
farebná litografia na papieri, 16x12 cm, značené vpravo dole „Jan Knap“
1987, uhoľ, akvarel na kartóne, 72x94 cm, značené vpravo dole „Suška 87“
Proveniencia: zbierka Jiří Olič, autor knihy Tvrdohlaví 2015.
1992, beloba, tuš na papieri, 40x30 cm, značené na zadnej strane „Dana Chatrná“