1971, drevoryt, beloba na papieri (skúšobný nátlačok), 80x60 cm, značené vpravo dole „Lehen Ľudo 1971“
kolorovaný drevoryt na papieri (autorský nátlačok), 69x50 cm, značené vpravo dole „Ľudo Lehen“
patinované drevo, výška 54 cm, značené na zadnej strane dole „L. K.“
1955, olej na plátne, 45,5x54 cm, značené vpravo dole „M. Dobeš 1955“
olej na lepenke, 35x49 cm, značené vpravo dole „M. Dobeš“
1955-1958, olej na plátne, 26x34 cm, značené vľavo dole „M. Dobeš“
kresba tušom, akvarelom na papieri, 40x29,5 cm, značené vľavo dole „Miroslav Cipár“
1978, kombinovaná technika na papieri, 29x47 cm, značené vpravo dole „Eckerdt 78“
1960, kombinovaná technika na papieri, 42,5x30 cm, značené vľavo dole „R. Fila“
1960, tempera, gvaš na papieri, 29,5x42 cm, značené vpravo hore „R. Fila 60“
1962, tempera na papieri, 24x40 cm, značené vľavo dole na boku „R. Fila 62“
1960, gvaš, tuš na papieri, 44x62 cm, značené vpravo dole „R. Fila 60“
1960, gvaš na papieri, 59x42 cm, značené vľavo dole „R. Fila 60“
1960, gvaš na papieri, 58x41 cm, značené vľavo dole „R. Fila 60“
1964, gvaš na papieri, 62x44 cm, značené vľavo dole „R. Fila 64“
1965, tempera na papieri, 85x60 cm, značené vľavo dole „R. Fila 65“
1966, kombinovaná technika na kartóne, 71x61 cm, značené vľavo dole „R. Fila 66“
pastel na papieri, 64,5x50 cm, značené vstrede dole „Urbásek“
1992, farebná serigrafia na papieri, 30x40 cm, značené vpravo dole „Kveta Fulierová“