1974, lept na papieri, 11,5x7,6 cm, značené vstrede dole „A. Brunovský 1974“
1954, litografia na papieri (8. nátlačok z nákladu 10), 12x29,5cm, značené vpravo dole „R. Altrichter 54“
1971, litografia na papieri (138. nátlačok z nákladu 200), 31x24 cm, značené vpravo dole „Ľ. Križan 71“
olej na preglejke, 74x102 cm, značené vpravo dole „K. Frech“
1972, kresba ceruzou na papieri, 40x30 cm, značené vpravo dole „M. Laluha 72“
1992, pastel na papieri, 26x23 cm, značené vstrede dole „M. L. 92“
pastel na papieri, 21x29 cm, značené vstrede hore „M. Laluha“
olej na sololite, 19x29 cm, značené vpravo dole „M. Laluha“
olej na maliarskej lepenke, 67x38 cm, značené vľavo dole „M. Laluha“
litografia na papieri (85. nátlačok z nákladu 100), 25x40 cm, značené vpravo dole „Paštéka“
1987, gvaš, akvarel, farebné ceruzy na papieri, 22,5x22 cm, značené vpravo hore „Paštéka“
1874, akvarel, gvaš na papieri, 21x15,5 cm, značené vpravo na boku „Jos. B. Klemens 1874“
1926, kresba tušom na papieri, 28x22 cm, značené vpravo dole „J. Hála 26“
1970, kresba uhľom, pastelom na papieri, 22x16 cm, značené vpravo dole „A. Kajlich 1970“