1992, olej na sololite, 79x67 cm, značené v strede dole „H. Čepiššák"
1994, olej na plátne, 53x80 cm, značené vpravo dole „H. Čepiššák"
1994, olej na sololite, 60x42 cm, značené v strede dole „H. Čepiššák 94"
1992, pastel na papieri, 30x40 cm, značené vpravo dole „Magdaléna Lehotská 1992“
1987, lept, suchá ihla na papieri (33. nátlačok z nákladu 100), 52x34 cm, značené vpravo dole „Dušan Kállay"
2013, tlač na papieri, 29,5x21 cm, značené vľavo dole „Dušan Kállay“
olej na plátne, 90x69 cm, značené vľavo hore monogramom
1990, suchá ihla na papieri (24. nátlačok z nákladu 100), 49x31,5 cm, značené vpravo dole „Dušan Polakovič 90"
1992, suchá ihla na papieri (6. nátlačok z nákladu 100), 49x32 cm, značené vpravo dole „Dušan Polakovič 92"
serigrafia na papieri, 40x30 cm, značené vstrede dole „D. Fisher“
škrabaná litografia na papieri, 22x24 cm, značené vpravo dole „V. Rónaiová“
2008, reliéfna tlač na papieri, 21x24,5 cm, značené vpravo dole „M. Trajterová 2008“
2022, olej na plátne, 99x66,5 cm, značené vpravo dole „Kadera 2022“
2022, olej na plátne, 99x68,5 cm, značené vstrede dole „Kadera 2022“
2022, olej na plátne, 55x67,5 cm, značené vpravo dole „Kadera 2022“
2022, olej na jutovine, 40x40 cm, značené vpravo dole „Kadera 2022“
2014, lept na papieri (27. nátlačok z nákladu 100), 39x29,5 cm, značené vpravo dole „P. Kľúčik 2014“
1992, lept na papieri (autorský nátlačok), 38,5x43 cm, značené vpravo dole „P. Kľúčik 1992“