okolo 1910, kresba ceruzou na papieri, 29x21 cm, značené vpravo dole „G. Mallý“
litografia na papieri, 30x46,5 cm, značené vpravo dole „Martin Benka“, vľavo dole „MB“ v doske
litografia na papieri, 50x39 cm, značené na ľavej strane v tlači „M. Benka“
kresba perom tušom, kolorovaná akvarelom, farebnými ceruzami na papieri, 15x11 cm, značené vpravo dole „M. B.“
kresba perom tušom kolorovaná akvarelom a farebnými ceruzami na papieri, 9,2x20,2 cm, značené vpravo dole „M. B.“
kresba perom tušom kolorovaná akvarelom a farebnými ceruzami na papieri, 22x15 cm, značené vpravo dole „M. B. “
gvaš na papieri, 29x42 cm, značené vľavo dole „M. A. B.“
pastel na papieri, 27x33 cm, značené vľavo dole „J. Alexy“
1960, pastel na papieri, 30x42,5 cm, značené vľavo dole „J. Alexy“
1927, kresba rudkou na papieri, 29x43 cm, značené vpravo dole „Palugyay“
ručne kolorovaný lept na papieri, 14x21 cm, neznačené
drevorez na papieri, 36,3x28,3 cm, značené vpravo dole „Ľ. Fulla“, vľavo dole v doske „LF“
1940, drevorez na papieri, 17x25,5 cm, značené vpravo dole „Fulla 1940“ a v doske „LF“
1940, drevorez na papieri, 14,5x26 cm, značené vpravo dole „Fulla 1940“ a v doske „LF“
ručne kolorovaný drevorez na papieri, 36,5x28,5 cm, značené vpravo dole v doske „LF“