olej na maliarskej lepenke, 19x50 cm, značené vľavo dole „M. Medvecká“
1976, kresba uhľom, rudkou na papieri, 30x40 cm, značené vpravo dole „M. M. 76“
farebný drevorez na papieri, 35x25 cm, značené vľavo dole „Jaroslav Votruba“
1981, olej na plátne, 50x85 cm, značené vpravo dole „D. Pápay 1981“
1953, olej naplátne, 66x111 cm, značené vpravo dole „Kudlák 53“
1955, olej na maliarskej lepenke, 33x48 cm, značené vľavo dole „Kudlák 55“
1953, olej naplátne, 53x75 cm, značené vpravo dole „Kudlák 53“
1958, olej naplátne, 46x61 cm, značené vľavo dole „Kudlák 58“
akvarel na papieri, 42x62 cm, značené vpravo dole „J. Berger“
akvarel, ceruza na papieri, 42x33 cm, značené vľavo dole „Krupec“
1960, kombinovaná technika na papieri, 29x29 cm, značené vpravo dole „Ružbacký 960“
1960, olej na plátne, 65x96 cm, značené vpravo dole „L. Záborský 60“
1967, olej na maliarskej lepenke, 20x28 cm, značné vľavo dole nečitateľne
Na zadnej strane diela autorský štítok a štítok SFVU Dielo.