1979, farebná sérigrafia na papieri (autorský nátlačok), 70x70 cm, značené vstrede dole „Miloš Urbásek /979“
Dielo pochádza z rodiny autora.
2. polovica 70. rokov 20. storočia, akryl na plátne, 100x200 cm, neznačené
K dielu je priložené potvrdenie o pravosti diela od akad. mal. Róberta Urbáska (1965).
1977, farebná sérigrafia na papieri (26. nátlačok z nákladu 50), 43x56 cm, značené vpravo dole „Jankovič 77“
1987, kresba ceruzou na papieri, 62x45 cm, značené vpravo hore „Sigetová Agnes 87“
1986, kresba perom tušom na papieri, 23x38 cm, značené vstrede dole „Július Koller 9.11.1986“
1964, kresba ceruzou na papieri, 13x11,5 cm, značené vpravo dole „J. K. 64“
2019, olej na plátne, 100x80 cm, značené vpravo dole „S. Trepač 2019“
2019, olej na plátne, 120x96 cm, značené vstrede dole „S. Trepač 2019“
1989, kombinovaná technika na papieri, 51x26 cm, značené vpravo dole „I. Vychlopen 989“
2001, kombinovaná technika , 71x51x15,5 cm, značené vľavo dole na boku „Traub 2001“
1968, kresba perom tušom na papieri, 27x38 cm, značené vľavo dole „Chovanec 1968“
1989, lept na papieri (196. nátlačok z nákladu 200), 26x20 cm, značené vpravo dole „K. Ondreička 89“
1986, farebná litografia na papieri (náklad 200), 25x40 cm, značené vpravo dole „Karol Ondreička 86“
1997, lept na papieri (4. nátlačok z nákladu 50), 64x54 cm, značené vpravo dole „Karol Ondreička 97“
1999, farebná sérigrafia na papieri (28. nátlačok z nákladu 100), 34x24 cm, značené vpravo dole „Miroslav Cipár“
olej na lepenke, 30x40 cm, značené vpravo dole „Chrenková“