2003, olej na plátne, 70x90 cm, značené vpravo dole „Čagina L. 03“
farebná litografia na papieri (145. nátlačok z nákladu 250), 40,5x29,5 cm, značené vpravo dole „C. LeLay“
1992, lept na papieri (autorský nátlačok), 9,5x8 cm, značené vpravo dole „Oleg Denisenko 92“
1992, lept na papieri (autorský nátlačok), 10x7,5 cm, značené vpravo dole „Oleg Denisenko 92“
1971, olej na plátne, 65x54,5, značené na zadnej strane diela „I. Weiner-Kráľ“
tempera, gvaš na papieri, 43x57 cm, značené vpravo dole „Bazovský“
olej na plátne, 33x27 cm, značené vľavo dole „Paštéka“ a na zadnej strane „M. Paštéka“
1972, olej na plátne, 30x40 cm, značené vľavo hore „Paštéka 72“
1972, olej na plátne, 40x60 cm, značené vľavo hore „Paštéka 72“
1980, olej, asambláž na dreve, 35x61,7 cm, značené vľavo dole na boku „K“
1981, kombinovaná technika na dreve, 32x46 cm, značené vpravo dole „R. Krivoš 81“ a „R. Krivoš“