1961, kombinovaná technika na papieri, 18x49cm, značené vľavo dole monogramom aj na zadnej strane
tempera na papieri, 90x70 cm, značené vľavo dole „V. Hložník“
tempera na papieri, 41x29 cm, značené vľavo dole „V. Hložník“
1946, suchá ihla na papieri (10. nátlačok z nákladu 11), 50x35 cm, značené rukou
1983, olej na lepenke, 50x35 cm, značené vpravo dole „F. H. 83“
1970, tempera na papieri, 86x61 cm, značené vpravo dole „F. Hložník 70“
1951, kresba tušom, akvarelom, belobou na papieri, 26x18 cm, značené vpravo hore „Gu 1951“
1963, olej na sololite, 57x40 cm, značené vľavo dole „Kudláč“
Publikované: Bachratý, B.: František Kudláč, Pallas, Bratislava 1976
1971, olej na plátne, 55x42 cm, značené vpravo dole „Kudláč 71“
olej na sololite, 61x27 cm, značené vľavo dole „Kudláč“
1974, bronz, výška 40 cm, značené na zadnej strane „Kostka 1974“
tepaná meď, výška 44 cm, značené na podstavci „D. S. Jurkovič“
kombinácia grafických techník na papieri, 76x60 cm, neznačené
1979, litografia na papieri (skúšobný list), 73x52 cm, značené vpravo dole „A. Doboš“
olej na lepenke, 45x66 cm, značené vľavo dole „Doboš“
Dielo pochádza z rodiny autora.
1942, olej na plátne, 80x70 cm, značené vpravo dole „Doboš“