2017, olej na plátne, 71x60 cm, značené vpravo dole „F. Kudláč“
2011, olej na plátne, 90x55 cm, značené vstrede dole „F. Kudláč“
1992, kombinovaná technika na dreve, 42x45 cm, značené vpravo dole „S. I. 92“
1991, drevo, liaty kov, 62x42 cm, značené vstrede „Lukáč 91“
2004,, olej na preglejke, 49x39 cm, značené vpravo dole „Stankovič 2004“
2007, olej na plátne, 45x45 cm, značené vpravo dole „Stankovič 2007“
2003, olej na maliarskej lepenke, 16x22,5 cm, značené vpravo dole „Zuzana B. 03“
1998, pastel na papieri, 76x59 cm, značené vľavo dole „Adolf Benca 98“ a vpravo dole „Adolf Benca“
kresba rudkou, ceruzou na papieri, 38x28cm, značené vľavo hore „A. Benca“
1996, pastel na papieri, 38x28 cm, značené vpravo dole „Benca 1996“
2000, farebný lept, suchá ihla na papieri (5. nátlačok z nákladu 45), 39,5x30cm, značené vpravo dole „D. Brunovský“
2003, patinovaný bronz (A/E), výška 34 cm, značené na zadnej strane diela „Hobor“
2002, patinovaný bronz (A/E), výška 10,5 cm, značené na spodnej časti diela „Hobor“
2020, kombinovaná technika na plátne, 70x50cm, značené vľavo dole „J. Piačková“
2017, olej, akryl na plátne, 101,5x136 cm, značené vpravo dole „Igor Piačka 2017“
2012, olej na plátne, 30x30 cm, značené na zadnej strane diela
lept na papieri (43. nátlačok z nákladu 100), 15,5x22,5 cm, značené vpravo dole „Katarína Vavrová“