maľovaná glazovaná keramika, výška 12 cm, značené na podstavci „FK, ST“
olej na plátne, 73x85 cm, značené vľavo dole „V. Bánsaghi“
pastel na papieri, 39x27 cm, značené vpravo dole „Reichentál“
1947, olej na kartóne, 67x77 cm, značené vpravo dole „Reichentál 47“
patinovaná sadra, výška 41 cm, značené na zadnej strane „Rigele“
kresba perom tušom kolorovaná akvarelom na papieri, 15x21 cm, značené vpravo dole „M. B.“
1926, drevorez na papieri, 25x31 cm, značené vpravo dole „M. Benka“
kresba perom tušom kolorovaná akvarelom na papieri, 20x13 cm, značené vpravo dole „M. B.“
1910, olej na kartóne, 34x40 cm, značené vpravo dole „M. Benka 1910“
pastel na papieri, 31x45 cm, značené vpravo hore „J. Alexy“
1945, pastel na papieri, 30x43 cm, značené vpravo dole „J. Alexy“
okolo 1953, gvaš, pastel, tempera na kartóne, 33x45 cm, značené vľavo dole „M. A. B.“
Publikované v prvej maliarovej monografii: Vaculík, K.: Miloš Alexander Bazovský, Tatran Bratislava 1967, obr. 157
Dielo pochádza z pozostalosti PhDr. Karola Vaculíka CSc.
linoleoryt na papieri (47. nátlačok z nákladu 100), 19x23 cm, značené vpravo dole „Ľ. Fulla“
linoleoryt na papieri (5. nátlačok z nákladu 100), 19x23,5 cm, značené vpravo dole „Ľ. Fulla“
1968, kresba akvarelom, ceruzou na papieri, 29x21 cm, neznačené
1996, kresba fixkami, belobou na papieri, 31x24 cm, neznačené, vľavo hore „Samba, Brtko“