olej na kartóne, 34x38 cm, značené vpravo dole „Bélová“
1967, olej na sololite, 61,5x40 cm, značené vpravo dole „G. Schillerová“
1992, akvarel na papieri, 47,5x28 cm, značené vľavo dole „A. Smažil“
2003, olej na kartóne, 44x67 cm, značené vpravo dole „A. Smažil“
1986, akvarel na papieri, 30x65 cm, značené vľavo dole „Smažil“
olej na maliarskej lepenke, 34x49 cm, značené vpravo dole „Tholt“
kresba uhľom, belobou, akvarelom na papieri, 62x73 cm, značené vpravo dole „Tholt“
tempera na papieri, 50x70 cm, značené vpravo dole „Tholt“
tempera na papieri, 42x62 cm, značené vpravo dole „Tholt Ed.“
1978, olej na plátne, 90x60 cm, značené vpravo dole „V. Petrovics 1978“
1970, umelecká fotografia, 40x28,5cm, značené na zadnej strane „Karol Kállay“
1970, umelecká fotografia, 30x40cm, značené na zadnej strane „Karol Kállay“
1991-2, olej, lak na plátne, 120x100 cm, značené vstrede dole „Filo“
1967, tempera na papieri, 84x58,5 cm, značené vpravo dole „A. Klimo 67“
1992, litografia na papieri (22. nátlačok z nákladu 45), 16x10 cm, značené vpravo dole „M. Filová 1992“
1993, akvarel, ceruza na papieri, 70x49 cm, značené vpravo dole „M. F. 93“
1989, kombinovaná technika na sololite, 110x110 cm, značené na zadnej strane „E. Antal 1989“