olej na dreve, 28x22 cm, značené vpravo dole poločitateľne „Horváth“
olej na dreve, 27x23 cm, značené vpravo dole poločitateľne „Horváth“
akvarel na kartóne, 56,5x42 cm, značené vpravo dole „Sajó S.“
1952, akvarel, gvaš na papieri, 24,5x34 cm, značené vľavo dole „J. Rác 52“
suchá ihla, lept na papieri (47. nátlačok z nákladu 50), 16,5x15 cm, značené vpravo dole „Gacs Gábor“
lept, suchá ihla na papieri (16. nátlačok z nákladu 50), 14,5x9 cm, značené vpravo dole „Lenkey“
lept na papieri (23. nátlačok z nákladu 50), 6,5x16 cm, značené vpravo dole „Bojtos Károly“
olej na plátne, 78x109 cm, značené vpravo dole „F. Lefler“
olej na plátne, 77x125 cm, značené vpravo na boku „F. Lefler“
1895, olej na plátne, 43x62 cm, značené vpravo dole „L. Ö. 1895“
olej na plátne, 55x74 cm, značené vpravo dole „F. Smetak“
1949, olej na lepenke, 45x60 cm, značené vpravo dole nečitateľne
patinovaný epoxid, výška 75 cm, značené na podstavci „P. Tereszczuk“