26. jesenná aukcia (výsledky aukcie)
Nedeľa, 22.11.2020, 14:00:00
Aukčný portál www.livebid.cz
1971, olej na plátne, 65x54,5, značené na zadnej strane diela „I. Weiner-Kráľ“
12 000,00 €
15 000,00 €
tempera, gvaš na papieri, 43x57 cm, značené vpravo dole „Bazovský“
6 500,00 €
6 500,00 €
olej na plátne, 33x27 cm, značené vľavo dole „Paštéka“ a na zadnej strane „M. Paštéka“
3 800,00 €
3 800,00 €
1972, olej na plátne, 30x40 cm, značené vľavo hore „Paštéka 72“
4 500,00 €
5 600,00 €
1972, olej na plátne, 40x60 cm, značené vľavo hore „Paštéka 72“
7 500,00 €
7 500,00 €
1980, olej, asambláž na dreve, 35x61,7 cm, značené vľavo dole na boku „K“
4 300,00 €
1981, kombinovaná technika na dreve, 32x46 cm, značené vpravo dole „R. Krivoš 81“ a „R. Krivoš“
4 500,00 €
4 500,00 €