1951, farebný lept na papieri, 24,5x16 cm, značené vpravo dole „Istler 51“
Dielo pochádza zo súkromnej zbierky akad. mal. Rudolfa Filu.
1976, kombinovaná technika na papieri, 41x31 cm, značené vpravo dole „Laníková 76“
2018, akryl na lepenke, 100x70 cm, značené vpravo dole „V. Veselý“
1957, olej na plátne, 25x50,5 cm, značené vpravo dole „Navrátil 57“
umelecká fotografia (limitovaná edícia 5/100), 60x50 cm, značené vľavo dole ručne „Jan Saudek“
K dielu je priložený Certifikát autora.
litografia na papieri (11. nátlačok z nákladu 50), 66,5x51 cm, značené vpravo dole „Laštovka K.“
2002, kombinovaná technika na plátne, 15,5x16,5 cm, značené vpravo dole „M. Šnajdr 02“
Dielo pochádza zo súkromnej zbierky Rudolfa Filu.
kombinovaná technika na papieri, 43x61 cm, neznačené
olej na lepenke, 33x47cm, značené vpravo dole „J. Fer.“
1992, olej, kombinovaná technika na plátne, 54x45 cm, značené vpravo dole na boku „M. Vrzalová 92“
2018, digitálna tlač na plátne, 100x70 cm, značené vľavo dole „Vavříček 18“
gvaš, akvarel na papieri, 24x32 cm, značené vľavo dole „Neogrády A.“
1886, akvarel na papieri, 25x36 cm, značené na zadnej strane „Nandine Károlyi 1886“
olej na plátne, 93x105 cm, značené vpravo dole „Dukai Takách“
olej na plátne, 50x70 cm, značené vpravo dole „Neogrády László“
akvarel, gvaš na kartóne, 27x39 cm, značené vľavo dole „Neogrády László“
olej na plátne, 50x60 cm, značené vpravo dole „Neogrády László“
olej na plátne, 80x60 cm, značené vpravo dole „Csabanyi Lajos“