1983, tempera na papieri, 30x40 cm, značené na zadnej strane „Ján Berger“
Dielopochádza zo súkromnej zbierky akad. mal. Rudolfa Filu.
1985, olej na plátne, 65x55 cm, značené vpravo dole „Tvrdoň 85“
1995, olej, tempera, koláž na papieri, 20x13 cm, značené vľavo dole „N. F. 95“
2019, olej na plátne, 91x54 cm, značené vpravo dole „J.P.“
1979, linoryt na papieri, 28x21 cm, značené vpravo dole „Karol Hoffman 79“
1996, olej na plátne, 40x30 cm, značené vpravo dole „Hajko 96“
2016, olej na maliarskej lepenke, 42x28 cm, značené vstrede dole „Kadera 2016“
2017, olej na maliarskej lepenke, 42x28 cm, značené vstrede dole „Kadera 2017“
1986, lept na papieri (autorský nátlačok), 66x48 cm, značené vstrede dole „A. Vojtášek 1986“
1985, lept na papieri (autorský nátlačok VIII./XLV.), 30,5x26,5 cm, značené vpravo dole „Peter Kľúčik 1985“
1986, farebný lept na papieri (31. nátlačok z nákladu 70), 29x43 cm, značené vpravo dole „Peter Kľúčik 1986“
1989, lept na papieri (56. nátlačok z nákladu 70), 17,5x27 cm, značené vpravo dole „P. Kľúčik 1989“
1993, lept na papieri (autorský nátlačok), 15,5x10 cm, značené vpravo dole „P. Kľúčik 1993“
1990, lept na papieri (34. nátlačok z nákladu 80), 12x16,5 cm, značené vpravo dole „P. Kľúčik 1990“
1985, lept na papieri (42. nátlačok z nákladu 50), 21x15 cm, značené vpravo dole „P. Kľúčik 1985“
1995, kombinovaná technika na preglejke, 70x130 cm, značené vstrede dole „Krivánek 95“