2019, akryl na plátne, 70x100 cm, značené vľavo dole „Lengyel 19“
2019, akryl na plátne, 70x140 cm, značené vpravo dole „Lengyel 19“
2018, olej na uhlíkovom vlákne/karbóne, 100x100 cm, značené na zadnej strane
2021, olej na plátne, 110x130 cm, značené vľavo dole „Srna 21“
farebný drevorez na papieri (ručná tlač), 10x10 cm, značené vpravo dole „J. Váchal“
farebný drevorez na papieri (ručná tlač), 12x9 cm, značené vpravo dole „J. Váchal“
1930, ceruza, akvarel na papieri, 50x27 cm, značené vpravo dole „Konůpek 30“
1932, kresba perom tušom na papieri, 49x33,5 cm, značené vpravo dole „Konůpek 32“
1943, kresba tušom, akvarelom, uhľom, rudkou na papieri, 45x31 cm, značené vpravo dole „43 Konůpek“
1930, kresba ceruzou, akvarelom na papieri, 43,5x33,5 cm, značené vpravo dole „Cihelka 1930“
1909, olej na plátne, 34x30 cm, značené vľavo dole „Bobeš Sv. 09“
1950, olej na plátne, 49x60 cm, značené vpravo dole „B. Mudroch 1950“
1955, olej na plátne, 36x49 cm, značené vstrede dole „F. Malý“
1969, pastel na papieri, 45x31 cm, značené vpravo dole „Ľ. Sykáčková“
1980, monotypia na papieri, 41x28 cm, značené vpravo dole „Jos. Piorecký 80“
tempera na papieri, 65x44 cm, značené vpravo dole „Jos. Veselý“
1969, tempera na sololite, 30x20 cm, značené vpravo dole „Bub.“
olej na kartóne, 50x68 cm, značené vľavo dole „Vlad. Ralenovský“
1979, kombinovaná technika na papieri, 42x30 cm, značené vľavo dole „E. O. 79“