1967, pastel na papieri, 43x23 cm, značené vpravo dole „P. Kalman 1967“
1967, kombinovaná technika na papieri, 25x38 cm, značené vpravo dole „P. Kalman 1967“
1968, 1969, kombinovaná technika na papieri, 34x23 cm, značené vľavo aj vpravo dole „P. Kalman“
70. roky 20. storočia, olej na plátne, 47x62 cm, značené na zadnej strane
1975, drevorez na papieri (12. nátlačok z nákladu 50), 40x30 cm, značené vpravo dole „Igor Rumanský 1975“
2010, koláž, tuš, pečiatka na papieri, 21x14,5 cm, značené vpravo dole „Roller“, autorská pečiatka
2015, olej, kombinovaná technika na sololite, 53x50 cm, značené vpravo dole autorskou pečiatkou a na zadnej strane ručne
2017, olej na maliarskej lepenke, 29x19 cm, značené vpravo dole „Kadera 2017“
2012, olej na plátne, 107x67 cm, značené vpravo dole „Kadera 2012“
1980, olej na plátne, 59,5x80 cm, značené vpravo dole „Dolán 80“