1964, olej na sololite, 50x23 cm, značené vpravo dole „Kudláč“
Na zadnej strane diela 2 štítky SFVU Dielo.
1964, olej na sololite, 48x22 cm, značené vľavo dole „Kudláč“
1964, tempera na sololite, 80x40 cm, značené vľavo dole „Kudláč“
1964, tempera na sololite, 81x40 cm, značené vľavo dole „Kudláč“
Na zadnej strane diela 3 štítky SFVU Dielo.
1964, olej na sololite, 50x22 cm, značené vpravo dole „Kudláč“
1953, olej na kartóne, 21x29,5 cm, značené vľavo dole „St. 53“
akvarel, gvaš na papieri, 45x58 cm, značené vľavo dole „Ilečko“
1964, akvarel na papieri, 44x60 cm, značené vľavo dole „L. Čemický 964“
Dielo pochádza z autorovej pozostalosti.
1966, akvarel na papieri, 44x60 cm, značené vľavo dole „Lad. Čemický 966“
1954, akvarel na papieri, 44x60 cm, značené vľavo dole „Čemický 954“
1928, akvarel na papieri, 40x30 cm, značené vpravo dole „Čemický 928“
1943, olej na maliarskej lepenke, 16x23 cm, značené vľavo dole „Čemický 943“
1956, olej na maliarskej lepenke, 24x61 cm, značené vpravo dole „Nemčík 1956“
olej na preglejke, 51x60 cm, značené vľavo dole nečitateľne
olej na maliarskej lepenke, 70x50 cm, značené vľavo dole aj vpravo dole poločitateľne
1948, pastel na papieri, 36,5x52,5 cm, značené vpravo dole „Bulla 48“
1993, olej na kartóne, 26x27 cm, značené vpravo dole „E. Lazinovská 1993“
1960, litografia na papieri (22. nátlačok z nákladu 30), 34x48cm, značené vpravo dole „M. Čechová“