jún-august 1967, ofset na kriedovom papieri, 69x48,5 cm
1996, farebná kriedová litografia na papieri (7. nátlačok z nákladu 120), 39,8x30 cm, značené – opatrené suchou pečaťou z faksimílie autorovho podpisu
Dielo patrí medzi posledné 4 litografie, ktoré v roku 1996 vytlačil majster Rudolf Broulim v dielni v Beveren v Belgicku pre Albína Brunovského.
1987, lept, mezzotinta na papieri, 4,7x3,2 cm, značené v strede dole „A. Brunovský“
15:09:451979, lept, mezzotinta na papieri, 11,2x7,7 cm, značené vstrede dole „A. Brunovský“
1981, lept na papieri, 9,7x7,4 cm, značené vstrede dole „A. Brunovský“
1980, lept, suchá ihla, mezzotinta na papieri (199. nátlačok z nákladu 200), 22,5x14,8 cm, 10x7,5 cm, značené rukou na zadnej strane „A. Brunovský“
Dielo získalo cenu na Bienále úžitkovej grafiky v Brne 1980 a striebornú medailu na medzinárodnom knižnom veľtrhu v Lipsku 1982.
1966, kresba farebnými ceruzami na papieri , 22x30 cm, značené na zadnej strane „M. Laluha 66“
1999, autorská kniha s originálnymi dielami M. Laluhu (4 diela) v kazete (2. kus z 30 číslovaných originálov), knihu vydal Márius Maták, Martin, pastel na papieri (1 dielo), kresba ceruzou na papieri (3 diela), 32x24 cm, značené
Umelecká knižná väzba v pravej koži je dielom Lidy Mlichovej podľa jej vlastného návrhu.
pastel na papieri, 18x32 cm, značené vľavo hore „M. Laluha“
1990, olej na plátne, 66x81 cm, značené vľavo dole „M. Laluha“
1980, olej, asambláž na dreve, 35x61,7 cm, značené vľavo dole na boku „K.“
1980, kombinovaná technika na sololite, 43x55 cm, značené vpravo dole „R. Krivoš 80“
1990, kombinovaná technika na dreve, 61x40 cm, značené vstrede dole „R. Krivoš 90“
1919, kresba perom tušom, belobou na papieri, 34,4x26,5 cm, značené vpravo dole „K. Sch. 19“
1865, akvarel na papieri, 31x46 cm, značené vpravo dole „Therese Železny 1865“