1930, olej na plátne, 80x62 cm, značené vľavo hore „Endre Nemes 1930“
Dielo pochádza z pozostalosti maliara.
1950, olej na lepenke, 69x55 cm, značené vpravo dole „Mudroch 50“
1925, kresba ceruzou na papieri, 25x19cm, značené vpravo dole „Š. B. 1925“
Dielo pochádza zo zbierky Dr. Karola Vaculíka.
kresba perom na papieri, 30,5x36cm, neznačené
tempera na papieri, 30x40cm, značené vpravo dole „Š. Bednár“
1973, tempera na papieri, 36x30 cm, značené vpravo dole „Lőrincz 73“
1959, litografia na papieri, 42x29 cm, značené vpravo dole „V. Hložník 59“
1956, drevorez na papieri (181. nátlačok z nákladu 200), 26x23 cm, značené vľavo dole „Orest Dubay 1956“
1985, olej na maliarskej lepenke, 50x70 cm, značené vpravo dole „F. H. 85“
1966, drevorez na papieri (20. nátlačok z nákladu 100), 29x21 cm, značené vpravo dole „E. Zmeták 1966“, na druhej strane „Ernest Zmeták“
kresba uhľom na papieri, 70x50 cm, značené vľavo dole „Zmeták“
1982, olej na sololite, 35x24 cm, značené vľavo dole „M. Medvecká“
1951, olej na lepenke, 19x50 cm, značené vľavo dole „M. Medvecká“
olej na maliarskej lepenke, 25,5x33 cm, značené vľavo dole „M. Tvrdoň“
1961, tempera na papieri, 42x84 cm, značené vľavo dole „J. Fedora 61“
akvarel na papieri, 40x30 cm, neznačené, vpravo dole pozostalostná pečiatka